Atribuită Cumpărare directă

Set cadouri pentru Orasul Stei.

Număr anunț
DA27049659
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
18530000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.078,32 RON
Valoare atribuită
15.078,32 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.078,32 RON

din 15.078,32 RON estimat