Atribuită Cumpărare directă

SAPA AUTONIVELANTA NIVELLO QUATTRO - 60 BUC - 44.35 RON/BUC TOTAL: 2661 RON

Număr anunț
DA27058789
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45262321-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.661 RON
Valoare atribuită
2.661 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.661 RON

din 2.661 RON estimat