Atribuită Cumpărare directă

1.Pantaloni Kempa - 1 buc 2.Hanorac Kempa - 1 buc 3.Pantofi sport Kempa -1 buc 4.Geanta pantofi sport - 1 buc 5.Colanti Kempa - 1 buc 6.Geanta echipament sportiv Kempa - 1 buc 7.Tricou Kempa - 1 buc

Număr anunț
DA27043524
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV SCOLAR MEDGIDIA (CUI 29273300)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,28 RON
Valoare atribuită
714,28 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,28 RON

din 714,28 RON estimat