Atribuită
Cumpărare directă
Agenda A5 datata 2021 EGO Basic Agenda datata 2021 Format: A5 Coperta buretata, textura piele Prevazuta cu semn de carte Nr. pagini: 352 + 7 pagini color, lucioase, cu atlas Hartie: offset, 70 g/mp Fiecare zi lucratoare are dedicata o pagina (sambata si duminica sunt printate impreuna pe o singura pagina) Pe fiecare pagina este trecut calendarul lunii in curs sau a lunii urmatoare Pe fiecare pagina sunt trecute orele de la 7 la 22 (in partea stanga) Pe fiecare pagina este trecuta saptamana din an Tiparita in limba romana/franceza/engleza pe hartie alba, cu gri si rosu Filele sunt prinse in fascicule cusute si lipite Personalizare coperta: folio sau timbru sec Dimensiuni: 140 mm x 205 mm In interior contine: Informatii si telefoane utile (o pagina la inceputul agendei) Calendar 2021 si 2022 (o pagina la inceputul agendei) Sarbatori religioase ortodoxe 2021 (la inceputul agendei) Contraventii si sanctiuni rutiere (la inceputul agendei) Planificare concediu 2021 (la inceputul agendei) Informatii institutii Romania (la inceputul agendei) Informatii internationale - tari, orase, moneda, fus orar (la inceputul agendei) Distante intre orasele din Romania (la inceputul agendei) Distante intre capitalele din Europa (la inceputul agendei) Statele membre ale UE (la inceputul agendei) Unitati de masura (la inceputul agendei) Calorii, eclipse solare, calendar olimpic (la inceputul agendei) 5 pagini pentru planificarile din anul trecut 2020 (la inceputul agendei) Pagini pentru notite dive
- Număr anunț
- DA27054524
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM02003 (CUI 4304673)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 22819000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190 RON
- Valoare atribuită
- 1.190 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.