Atribuită Cumpărare directă

Varfuri de pipeta cu filtru 100-1000 (1250)µl, sterile, 96buc/cutie. Varfuri de pipeta 100-1000µl, cu filtru, la cutie, 96 buc/cutie etc. - 4 BUC Varfuri de pipeta 0.5-10µl, cu filtru, la cutie, 96 buc/cutie, 10 x 96buc/pachet, sterile -certificate ca libere de ADN uman, DNaze, RNaze, pirogen - suprafata speciala ce elimina retentia lichidelor la peretii varfului -material polipropilena pura, premium grade - compatibile cu pipetele Eppeddorf, Gilson , Biohit, Brand, Capp, Finnpipet, VWR, Labnet, etc - 5 BUCC Varfuri de pipeta cu filtru 10-100µl, sterile, 96buc/cutie - 4 BUC. Varfuri de pipeta 10-100µl, cu filtru, la cutie, 96 buc/cutie, etc. - 4 BUC Varfuri de pipeta cu filtru 20-100µl, sterile, 96buc/cutie - 4 BUC. Varfuri de pipeta 20-100µl, cu filtru, la cutie, 96 buc/cutie etc. - 4 BUC Varfuri Expell 200µl, clear, bag, 1000 pcs. Varfuri Expell 200µl, clear, bag, 1000 pcs. - 2 BUC

Număr anunț
DA27054021
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
38437110-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,50 RON
Valoare atribuită
598,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,50 RON

din 598,50 RON estimat