Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENTRU CURATENIE conform ADV1189402/08.12.2020 si oferta: 1 DR.STEPHAN SPRAY 5L buc 12.00 X 66.22 RON fara TVA / buc 2 MATURA STRADA 600 mm MONTURA LEMN buc 10.00 X 10.66 RON fara TVA / buc 3 MSV MOP MICROFIBRA BALERINA buc 10.00 X 8.85 RON fara TVA / buc 4 DR.STEPHAN FLOOR MARINO 5L buc 10.00 X 33.48 RON fara TVA / buc 5 BRILLI GALEATA OVALA 15L LILA CU STORCATOR buc 10.00 X 11.74 RON fara TVA / buc 6 BRILLI MOP MICROFIBRA FIR CONTINUU BLUE buc 10.00 X 8.94 RON fara TVA / buc 7 DR.STEPHAN SPRAY 750ML buc 40.00 X 11.66 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA27049227
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.997,74 RON
Valoare atribuită
1.997,74 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.997,74 RON

din 1.997,74 RON estimat