Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII ASIGURARE AUTO PT MICROBUZ SCOLAR OPEL MOVANO PT COMUNA ZEMES. JUDET BACAU, CU VALABILITATE INCEPAND CU DATA DE 08.01.2020

Număr anunț
DA27059221
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.315,20 RON
Valoare atribuită
1.315,20 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.315,20 RON

din 1.315,20 RON estimat