Atribuită
Cumpărare directă
AMESTEC DE SEMINTE DE GAZON PENTRU SUPRAINSAMANTARE GAZON FOTBAL ("Compozitie: -Reyengrass annual 50 % -Lolium Perenne 50% Caracteristici amestec: -Germinatie la temperature foarte mici (5-8 grade)-70%-85% -Germinare si stabilire rapida -Extrem de tolerant la traffic al gazonului -Culoare: verde-mediu -Crestere compacta cu textura fina. Nota: Ryengrass annual nu trebuie catalogat ca lolium multiflorum pentru pasunat sau culture de acoperire. -Ryengrass annual folosit de catre companiile de producere a semintelor de gazon pentru fotbal.") 510.00 kg. x 18 = 9180 Termen livrare: 48 ore de la finalizarea achizitiei in SEAP. Persoana de contact D-na. Alina STEFAN - Tel.: 0737747365 Nota: In situatia in care nu se respecta termenul de livrare se vor percepe penalitati in cuantum de 1% pentru fiecare zi de intarziere din valoarea cu TVA a comenzii neonorate. Documente ce insotesc produsele: La livrare produsele vor fi insotite de factura fiscala, declaratie de conformitate, garantie, fisa cu date de securitate, etc.
- Număr anunț
- DA27045143
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 03117200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.180 RON
- Valoare atribuită
- 9.180 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.