Atribuită Cumpărare directă

CARTE DE ACTIVITATI PENTRU COPII MICI. Diferente, careuri si alte jocuri amuzante - 29 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Cenusareasa, Motanul incaltat, Soldatelul de plumb. reeditare - 29 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Scufita Rosie, Alba-ca-Zapada, Spargatorul de nuci. reeditare - 11 buc. DISNEY. CATELUL NOROCOS - 11 buc. DISNEY. ELENA DIN AVALOR. O printesa curajoasa. Jocuri si activitati - 8 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare - 8 buc. DISNEY. SUNT PRINTESA - 8 buc. STAR WARS. Ultima confruntare. Carte de activitati - 5 buc. POVESTI DE ADORMIT COPIII. Alice in Tara Minunilor, Pinocchio, Uriasul zgarcit. reeditare - 5 buc. DISNEY. SUNT PRINTESA - 5 buc. MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 11 buc. MICII EROI. Maria Montessori - 11 buc. MITOLOGIA. Zeus, regele Olimpului - 15 buc. MICII EROI. Maria Montessori - 15 buc. ISTORIA ROMANIEI-ISTORIA MEA. Monumente ale trecutului. Lectura si activitati. Magda Stan - 15 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu- 15 buc. MICII MEI PRIETENI. Holly Webb - 14 buc. FRAM, URSUL POLAR. Cezar Petrescu - 14 buc. CLUBUL BONELOR. Ideea geniala a lui Kristie. Ann M. Martin - 53 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 53 buc. CLUBUL MICILOR GENII. 89 de probleme pentru experimentati. Nivelul 3. Mensa Kids - 27 buc. POVESTI. POVESTIRI. Ion Creanga. reeditare - 27 buc.

Număr anunț
DA27050406
Autoritate contractantă
COMUNA GIRLICIU (CUI 7249794)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.057,68 RON
Valoare atribuită
8.057,68 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.057,68 RON

din 8.057,68 RON estimat