Atribuită Cumpărare directă

lotiune dezinfectanta suprafete 750ml*10buc,Lotiune Dezinfectanta Maini 5000 ml*5FARMEC Sapun lichid antibacterian 500 ml,*10, Sapun lichid antibacterian - 5L*10

Număr anunț
DA27056273
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.407,50 RON
Valoare atribuită
1.407,50 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.407,50 RON

din 1.407,50 RON estimat