Atribuită Cumpărare directă

Trusa sanitara in conformitate cu OMSP nr.427/2002 si certificarea MS nr. RO/S-062-110-01/4.12.2007.Respecta HG 54/2009. Permite fixarea in perete (diblurile sunt incluse) Dimensiuni: 30x20x10 cm Greutate: 2kl Continutul trusei: Foarfece cu varfuri boante-1buc, Dispozitiv respiratie gura-gura-1 buc, Pipa Guedel marimea 4 -1buc, Pipa Guedel marimea 10 -1buc, Pansaplast (plasture) 6/50 cm -1 buc Fasa tifon 5cm/4m -5buc, Fasa tifon 10cm/5m -3 buc, Bandaj triunghiular l=80mm -2 buc, Vata hidrofila sterila 50g -2buc , Manusi de examinare -4per, Alcool sanitar - 200ml, Alcool iodat -200ml, Rivanol solutie - 200ml, Deschizator de gura -1buc, Garou elastic 50cm -1buc, Leucoplast 2,5cm/2,5m-1rola,Pansament individual 2/6 cm -10buc, Pansament cu rivanol 6/10 cm -5 buc, Perogen -1flacon,Batiste hartie dezinfectante -10 buc, Ace siguranta -12buc, Pahare de unica folosinta -5 buc,Caiet 50 de file -1buc, Pix/creion -1buc, Brosura prim ajutor -1 buc

Număr anunț
DA27064920
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,23 RON
Valoare atribuită
167,23 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,23 RON

din 167,23 RON estimat