Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret unitar TRA COLIER PLASTIC 230PR 290X3.6mm 7986 Buc 100 0.13 TRA COLIER PLASTIC 220PR ALB 360X4.8 662 Buc 100 0.21 LANT DRUJBA OREGON 3/8 - 26d 52D 14568 Buc 1 46.22 CONVECTOR LB 30 1P LAMPART 889 Buc 1 1679.83 TC-BG 200 POLIZOR DE BANC /4412820 13803 Buc 1 252.02 TH-HA 2000/1 PISTOL AER CALD 2000W /4520179 12572 Buc 1 78.99 PAPUC 7580-09 Dab 01-5040/8 cu strangere surub 35/8 1075 Buc 2 7.14
- Număr anunț
- DA27084880
- Autoritate contractantă
- Comuna Neaua (CUI 4375968)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.105,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.105,34 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.