Atribuită Cumpărare directă

Masa instrumentar - cadru din otel vopsit electrostatic rafturi metalice, bariere de protectie in 3 parti sertar dispus sub primul raft, suport colector de pansamente , 4 roti cu rotire de 360 garde, dimensiuni - lungime 44-50 cm, latime 80-90 cm, inaltime 80-95 cm.

Număr anunț
DA27053075
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
PROMED SOLUTION MD SRL (CUI 31854062)
Cod CPV
33192200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat