Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Latitude 5510 (Procesor Intel® Core™ i5-10310U (6M Cache, up to 4.40 GHz), Comet Lake, 15.6" FHD, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, Linux, Gri)

Număr anunț
DA27060138
Autoritate contractantă
INSPECTIA MUNCII (CUI 12335018)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200,84 RON
Valoare atribuită
4.200,84 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200,84 RON

din 4.200,84 RON estimat