Atribuită Cumpărare directă

1369/10.12.2020(Transport) REPARATIE MECANICA B-120-RWR

Număr anunț
DA27057915
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
NESTE AUTOMOTIVE SRL (CUI 16962508)
Cod CPV
50116000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,57 RON
Valoare atribuită
263,57 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,57 RON

din 263,57 RON estimat