Atribuită
Cumpărare directă
surub lemn-100bc, ulei amestec-2bc, fir trimmer-2bc, bagheta pvc-5bc, bujie-1bc, adeziv afi-6bc, adeziv cm11-3bc, robinet colt 1/2-5bc, surub rigips-170bc, vopsea lav. 8.5l-1bc, amorsa 5l-1bc, penson-1bc, racord pe32-1bc, baterie lavoar-6bc, rezervor wc-6bc, racord flex. 1/2-1bc, capac wc-10bc, ventil sifon flex.-8bc, balama-13bc, disc 125-2bc, set fix. chiuv.-1bc, sarma-0.68kg, ulei ungere-1bc
- Număr anunț
- DA27057742
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA FAUREI (CUI 18659447)
- Furnizor / câștigător
- VALYMOB SRL (CUI 15415510)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.964,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.964,90 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.