Atribuită Cumpărare directă

NVR 4 canale POE -1buc, Harddisk 1 TB surveillance1buc, Camera video interior 2MP lentila fixa-4buc, Cablu UTP cupru CAT.5-60m, Elemente de prindere, elemente de conectare, mufe, pat de cablu, consumabile, materiale auxiliare. manopera instalare

Număr anunț
DA27074328
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
VASROM SECURITY SRL (CUI 34700254)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.966 RON
Valoare atribuită
1.966 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.966 RON

din 1.966 RON estimat