Atribuită Cumpărare directă

CARACTERISTICI - Grad de reducere a zgomotului + NRR22 - 3 niveluri de restaurare electronică a sunetului ambiental - Suprimă zgomotul dăunător de peste 82 dB - Diferite tonuri de memento de ajustare ON / OFF & restaurare - Alimentare cu baterii 2xAAA, aprox. 350 de ore de funcționare cu baterii alcaline noi, mecanism de oprire automată de 4 ore - Castile proiectate ergonomic asigură o purtare și o etanșare super confortabila - Built-in standard militar NATO 7.0 Plug pentru PTT * - Microfon detașabil - Anti-transpirație cu tehnologie NANO - Pliabil proiectat - Impermeabil conform IPX-5 - CE / RoSH / ANSI S3.19-1974Standard / EN352-1: 2002 / EN352-4: 2001 / A1: 2005 / EN352-5: 2002 / A1: FCC

Număr anunț
DA27057397
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
MILITARY SURPLUS S.R.L. (CUI 34603910)
Cod CPV
32342100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.436,80 RON
Valoare atribuită
12.436,80 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.436,80 RON

din 12.436,80 RON estimat