Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare produse de curatenie : - gel dezinfectant pentru maini 0,5 l – 300 buc - sapun dezinfectant – 24 buc

Număr anunț
DA27066012
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
PROGO OFFICE SRL (CUI 35709596)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.360 RON
Valoare atribuită
24.360 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.360 RON

din 24.360 RON estimat