Atribuită Cumpărare directă

Pompa YONOS PICO

Număr anunț
DA27066384
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CSURY BALINT AGRIS (CUI 17344157)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232141-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.810 RON
Valoare atribuită
1.810 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.810 RON

din 1.810 RON estimat