Atribuită
Cumpărare directă
Produs sau serviciu Cant. U.M. Pret buc. Val. TVA Val. TVA Total 1 Protex sapun solid antibacterial Herbal, 90gr Cod: 8693495033237 - Protex - 10B2 20 BUC 1.6723 33.45 19% 6.35 39.8 2 Alcool Tehnic 0,9 l Cod: 6422704001277 - Kynita - 28A2 1 BUC 7.5546 7.55 19% 1.44 8.99 3 Kynita Alcool Izopropilic, concentratie 99.9%, 900 ml Cod: 6422704001680 - Kynita - 28B2 3 BUC 15.7059 47.12 19% 8.95 56.07 4 Aba Sapun Antibacterian rezerva, 1000 ml Cod: 5949096547035 - Aba - 29A2 4 BUC 10.084 40.34 19% 7.66 48 Total fara TVA 19 % 128.46 Lei Total TVA 19 % 24.4 Lei Total 152.86 Lei
- Număr anunț
- DA27068454
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL TOPLITA (CUI 4245194)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128,46 RON
- Valoare atribuită
- 128,46 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.