Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS LASER HP/CANON COMPATIBIL NUMAR DE REFERINTA: toner HP/CANON PRET DE CATALOG: 58,82 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner COMPATIBIL HP CE505A / CF280A Canon C-EXV40/CRG-719 Lista de imprimante, multifunctiona... mai departe SSD 500GB KINGSTON NUMAR DE REFERINTA: KC600 PRET DE CATALOG: 378,15 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30233180-6 Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2) DESCRIERE: KINGSTON KC600 512G SSD, 2.5” 7mm, SATA 6 Gb/s, Read/Write: 550 / 520 MB/s, Random Read/Write IOPS 9... mai departe
- Număr anunț
- DA27059178
- Autoritate contractantă
- liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,97 RON
- Valoare atribuită
- 436,97 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.