Atribuită Cumpărare directă

Servicii de croitorie, asamblare și montaj pentru garnitură de scenă neagră din MOLTON ignifugat: - Pantaloni de scenă cu dimensiunea 500/200 cm – 6 buc.; - Sufită cu dimensiunea 70/900 cm – 2 buc; - Fundal cu dimensiunea de 500/550 cm – 2 buc.; - Prelungire ștangă scenă – 3 buc. ( aprx 5ml); - Montaj garnitură.

Număr anunț
DA27067663
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL MIOVENI (CUI 23632111)
Furnizor / câștigător
DAMACOM S.R.L. (CUI 16262083)
Cod CPV
98393000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.386,55 RON
Valoare atribuită
7.386,55 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.386,55 RON

din 7.386,55 RON estimat