Atribuită
Cumpărare directă
Denumirea bunurilor materiale U.M. CANT. PRET UNITAR FARA TVA VALOARE FARA TVA Patch cord 25 cm cat6a galben buc 100 3,70 370,00 Patch cord 25 cm cat6a albastru buc 100 3,70 370,00 Patch cord 25 cm cat6a roșu buc 100 3,70 370,00 Patch cord 25 cm cat6a verde buc 100 3,70 370,00 Patch cord 50 cm cat6a galben buc 100 4,40 440,00 Patch cord 50 cm cat6a albastru buc 100 4,40 440,00 Patch cord 50 cm cat6a roșu buc 100 4,40 440,00 Patch cord 50 cm cat6a verde buc 100 4,40 440,00 Patch cord 100 cm cat6a galben buc 100 5,60 560,00 Patch cord 100 cm cat6a albastru buc 100 5,60 560,00 Patch cord 100 cm cat6a roșu buc 100 5,60 560,00 Patch cord 100 cm cat6a verde buc 100 5,60 560,00
- Număr anunț
- DA27067531
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- GIDEON COMP SRL (CUI 15266389)
- Cod CPV
- 30237200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.480 RON
- Valoare atribuită
- 5.480 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.