Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de verificare,instruire,prevenire cu respectarea legislatiei in vigoare, avand certificat de abilitare pentru servicii externe de prevenire si protectie eliberat de Ministerul Muncii si Proteciei Sociale si certificat de perfectionare profesionala eliberat de Ministerul Muncii si Proteciei Sociale pentru perioada 01.01.2021-30.04.2021
- Număr anunț
- DA27071888
- Autoritate contractantă
- ORASUL BUZIAS (CUI 2502534)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.893,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.893,32 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.