Atribuită
Cumpărare directă
Recorder portabil Zoom H5 recorder portabil 24-bit/96kHz WAV sau MP3 posibilitatea de inregistrare pe 4 track-uri separate slot pentru card SD si SDHC de pana la 32GB 2 intrari de microfon sau Line XLR/TRS combo phantom power -20dB pad gain control pentru fiecare intrare Plug-in power (2.5 volts) efecte incorporate low-cut filtering, compression si limiting tuner si metronom functiile: Auto-record, Pre-record si Backup-record decodare MS Multitrack to stereo internal mix A/B loop playback interfata audio USB se poate monta pe aparatele DSLR alimentare cu baterii AA (pana la 15 ore de inregistrare) difuzor incorporat pachetul include: XYH-5 X/Y mic capsule, SD card (2GB), AA size (LR6) battery x 2, USB cable, cutie, Steinberg Cubase LE software download, Steinberg WaveLab LE software download dimensiuni H5: 67 x 135 x 42 mm greutate: 176g
- Număr anunț
- DA27071841
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE MUZICA SI ARTE PLASTICE GH. TATTARASCU (CUI 8685627)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.057,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.057,98 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.