Atribuită
Cumpărare directă
86777984 CIF CREAM OCEAN MAX POW 5 BU 7 40938284 SUMA D4 PAST.DEZINF. 30 RE 2 26041608 ECONOMIC DETERGENT SUP.5L RE 7 45005089 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML BU 4 52865334 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33 TU 6 26041194 ECONOMIC DETARTRANT WC 5L BU 5 52656733 PEAK WC APA AZUR 4X50GR BU 7 39021522 PEAK WC FLOARE REZ PORTO4 BU 45 52349172 MADERO LAVETE UNIV.MICR.1 BU 3 34022129 OTI BURETI 150X70X45MM 10 BU 2 40938268 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. RE 3 40938276 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 4 39080213 MATURA FIR LUNG FARA COAD BU 14 35971316 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL SE 11 36010023 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 12
- Număr anunț
- DA27065740
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.440,52 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.