Atribuită
Cumpărare directă
Cu emondoarele de înălţime STIHL îngrijirea pomilor fructiferi şi curăţarea tufelor devin activităţi mai comfortabile şi mai sigure. Aceasta deoarece "motoferăstrăul cu coadă" face posibilă tăierea ramurilor de la sol. Modelele cu tijă telescopică STIHL HT 75, STIHL HT 101 şi STIHL HT 131 taie ramuri la o înălţime de până la 5m. Emondorul de înălţime electric HTE 60 îşi confirmă valoarea în gospodărie şi zonele unde este interzis zgomotul.
- Număr anunț
- DA27071558
- Autoritate contractantă
- COMUNA GORUIA (CUI 3227416)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 16000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.512,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.512,70 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.