Atribuită Cumpărare directă

Mănuși din nitril necesare salariatilor Muzeului Olteniei Craiova, conform cerințelor tehnice specificate în referatul de necesitate și oportunitate, nr.258/11.12.2020. Cantitate: 10.700 buc.(4.000 buc mărimea M, 6.700 buc mărimea L).

Număr anunț
DA27059621
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.815 RON
Valoare atribuită
4.815 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.815 RON

din 4.815 RON estimat