Atribuită Cumpărare directă

Revizie tractor MTZ Belarus 952.3 V1 :Tirant central 50-4605090 A61.03.000 Filtru ulei euro-3 M5101 Filtru motorina FT020-1117010 Ulei castrol tection 15w40 20L Manopera SzG+FE Deplasare

Număr anunț
DA27082153
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI 26271674)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.238,90 RON
Valoare atribuită
1.238,90 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.238,90 RON

din 1.238,90 RON estimat