Atribuită Cumpărare directă

Dorim achizitia unei pompe DAB evoplus 120/250 40 M. Produsul trebuie sa fie nou si insotit de garantie conform legii. Produsul va veni sigilat.

Număr anunț
DA27100104
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
42122130-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.598,32 RON
Valoare atribuită
4.598,32 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.598,32 RON

din 4.598,32 RON estimat