Atribuită Cumpărare directă

vopsea alchidica gri metal 1buc / 2.5 litri = 2,5 litri. , email 3 in 1 argintiu 1buc / 10 litri = 10 litri. , diluant 1 buc / 5 litri = 5 litri , pensula 60 milimetri = 2 buc. , pensula 70 milimetri = 2 buc. , amorsa zidarie 2 buc. / 4 litri = 8 litri .

Număr anunț
DA27064026
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal National Neamt (CUI 2613400)
Furnizor / câștigător
GRETA COMERŢ C & G SRL (CUI 29420495)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461,34 RON
Valoare atribuită
461,34 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

461,34 RON

din 461,34 RON estimat