Atribuită
Cumpărare directă
Cod Denumire UM Cantitate Acceptat Livrat Pret Valoare neta PL07 Farfurii intinse din trestie zahar, 18 cm, 125 buc/set SET 5 5 0 24.62 123.10 PL09 Farfurii intinse din trestie zahar, 23 cm, 125 buc/set SET 5 5 0 36.15 180.75 PAH4OZ-BIO Pahar alb bio, carton+pla, 120ml, 50buc/set SET 5 5 0 8.27 41.35 PAH8OZ-BIO Pahar alb bio, carton+pla, 240ml, 50buc/set SET 5 5 0 13.42 67.10 LCS-BIO-END Set lingurita bio si servetel BUC 100 100 0 0.31 31.00 SETBIS-BIO-100 Set cutit si furculita bio +servetel , 100buc/set SET 2 2 0 74.67 149.34 6 122 592.64
- Număr anunț
- DA27101221
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39222000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592,64 RON
- Valoare atribuită
- 592,64 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.