Atribuită Cumpărare directă

Stergatoare tip Astroturf latime 91cm . O rola are 15ml. Astroturful/ Bristlexul este un material din PVC abraziv folosit pentru acoperirea suprafetelor exterioare de scari, terase si zone de stergere a picioarelor. Covorul de exterior Astroturf Bristlex culoare gri inchis

Număr anunț
DA27068059
Autoritate contractantă
Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39532000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769 RON
Valoare atribuită
1.769 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769 RON

din 1.769 RON estimat