Atribuită Cumpărare directă

10 8016656 SCAUN NUVOLA C11 BUC 2,00 249,00 418,49 79,51 20 8016657 SCAUN NUVOLA C13 BUC 5,00 249,00 1.046,22 198,78

Număr anunț
DA27081482
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Dumitru Ciumageanu (CUI 5390567)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464,71 RON
Valoare atribuită
1.464,71 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464,71 RON

din 1.464,71 RON estimat