Atribuită Cumpărare directă

PROIECTOR LED 30W - 1 BUC - 63.12 LEI CANAL CABLU - 20 BUC - 29.88 LEI MYYM 3*1.5 - 21 M - 39.35 LEI DIBLU RAPID - 100 BUC - 22.8 LEI MUFA AL.16 - 10 BUC - 6.41 LEI TUB TERMOC. - 1 ML - 15.86 LEI BANDA SUPORT - 2 BUC - 50.16 LEI CDD IL-M - 20 BUC - 86.75 LEI NA2XBY - 10 M - 95.37 LEI TUB FLEXIBIL FI40 - 10 M - 17.5 LEI BANDA SUPORT 12*0.8 MM - 1 BUC - 8.10 LEICOMECTORI UNIVERSALI - 2 BUC - 14.37 LEI CLEMA CIB MU - 2 BUC - 8.25 LEI CANAL CABLU CU BANDA ADEZIVA - 6 M - 6.44 LEI CANAL CABLU - 6 BUC - 11.34 LEI SPOT LED ROTUND 18W - 1 BUC - 28.06 LEI SPOT LED ROTUND 18W - 2 BUC - 46.08 LEI PRIZA CARMEN DUBLA - 3 BUC - 21.81 LEI INTRERUPATOR CARMEN - 2 BUC - 12.32 LEI BEC LED 30W - 2 BUC - 50.75 LEI

Număr anunț
DA27072992
Autoritate contractantă
Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,75 RON
Valoare atribuită
634,75 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,75 RON

din 634,75 RON estimat