Atribuită
Cumpărare directă
Telefon Mobil Samsung Galaxy A71, Super AMOLED touchscreen 6.7", 8GB RAM, 128GB Flash, Camera Quad 64+12+5+5MP, 4G, Wi-Fi, Dual SIM, Android (Negru), Telefon Mobil Samsung Galaxy A51, Procesor Octa-Core 2.3GHz / 1.7GHz, Super AMOLED 6.5", 6GB RAM, 128GB Flash, 48+12+5+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Negru) , Husa Flip Cover Samsung S View Wallet Cover EF-EA715PBEGEU pentru Samsung Galaxy A71 (Negru), Husa Samsung S View Wallet Cover EF-EA515PBEGEU pentru Samsung Galaxy A51 (Negru)
- Număr anunț
- DA27067711
- Autoritate contractantă
- Comuna Camin (Primaria comunei Camin) (CUI 14981473)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 32250000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.867,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.867,21 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.