Atribuită Cumpărare directă

2069965 Crose Golf First Club 2-13 Ani dimensiune unică 5 54.99 LEI 0% 231.05 LEI 274.95 LEI 2689419 Crosă Putter Copii 5-7 ani Fara marime 2 89.99 LEI 0% 151.24 LEI 179.98 LEI 2692369 Crosă Sandwedge Copii 8-10 ani SW 1 99.99 LEI 0% 84.03 LEI 99.99 LEI 2713165 Crosă 100 dreptaci mărimea 2 FIER 9/8 3 129.99 LEI 0% 327.71 LEI 389.97 LEI 2697568 Paletă Tenis TTR130 4* SPIN Fara marime 16 54.99 LEI 0% 739.36 LEI 879.84 LEI ..

Număr anunț
DA27098638
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.533,39 RON
Valoare atribuită
1.533,39 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.533,39 RON

din 1.533,39 RON estimat