Atribuită Cumpărare directă

Uleiul se utilizeaza ca lichid de lucru in dispozitivele hidraulice ale anumitor piese artileristice si de rachete precum si intretinerea armamentului. Punct de inflamabilitate - 175 gr.C, min Punct de congelare - -30 gr.C, max. Vascozitate cinematica - 12-14 cSt, la 50 gr.C

Număr anunț
DA27062953
Autoritate contractantă
Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti (CUI 4266472)
Furnizor / câștigător
LUBCOM SA (CUI 13438615)
Cod CPV
09210000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat