Atribuită
Cumpărare directă
Inalbitor 1 L 20.000 BUC 3.8500 Detergent Cif 500 Ml 20.000 BUC 6.6900 Saci Menaj 60 L 10/set Grosi 30.000 SET 2.4100 Detergent Solutie Geam Clin Cu Pistol 500ml 10.000 BUC 5.4900 Detergent Grass Lichid Vase Lemon Velly 1l 10.000 BUC 11.2000 Mop Bumbac 250g 6.000 BUC 5.0200 Matura Plastic 4.000 BUC 6.0000 Laveta Microfibra Multicolor 20.000 BUC 5.2000 Hartie Igienica Alba Smart One Mini 2Pl,620 Portii 100.000 BUC 12.4000 Detergent Dezinfectant Antispumant Pentru Pardoseli 5L 6.000 BUC 49.0000 Spray Pronto Suprafete Multiple 10.000 BUC 16.7800 Odorizant Wc Bref Duo Activ Lime-Mint-Pine Aparat 20.000 BUC 6.0500
- Număr anunț
- DA27077228
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.430,92 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.