Atribuită Cumpărare directă

Măști chirurgicale - Materialele igenico-sanitare care se acordă in scopul minimizării riscurilor de contaminare a angajaților in contextul epidemiei de coronavirus-COVID19.

Număr anunț
DA27103279
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat