Atribuită Cumpărare directă

Pachet imprimante si multifunctionale conform ADV1190112/11.12.2020 SI OFERTA: Imprimanta laser monocrom Kyocera P2040, 4 buc, 850 lei Imprimanta laser color HP Color LaserJet Pro M454dn, 4 buc, 960 lei Multifunctional laser monocrom MFC-L5700DN, 2 buc, 1540 le

Număr anunț
DA27081878
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.320 RON
Valoare atribuită
10.320 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.320 RON

din 10.320 RON estimat