Atribuită
Cumpărare directă
SUGUS EXOTIC 80G BU 175 1 420,00 KINDER BUENO CACAO 43G IF 15 12 309,60 KINDER SURPRISE 20G CU 5 36 482,40 CROCO CRACK.SUSAN150G BU 175 1 313,25 ROSHEN NAPOLIT.LAPTE72G BU 175 1 217,00 FANCY CROISS.CACAO 60G IF 6 34 144,84 MILKA ZMEURA 100G BU 175 1 591,50 TOFFIFEE BOMBOANE 125G IF 35 5 1083,25 CHO.P.BOMBOANE POM 800G CU 10 1 225,50 TEDI ZMEURA3X0,2-10% ST 59 3 201,78 SACOSA SARBATORI ECOTAXA BU 175 1 148,75
- Număr anunț
- DA27095552
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VOIVODENI (CUI 29038917)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15842300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.137,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.137,87 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.