Atribuită Cumpărare directă

Lucrari reparatii retea date. Achizitie si montaj cablu si prize modulare in pat cablu existent

Număr anunț
DA27085337
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
IQ-NET SRL (CUI 16499714)
Cod CPV
45314320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.997,19 RON
Valoare atribuită
2.997,19 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.997,19 RON

din 2.997,19 RON estimat