Atribuită
Cumpărare directă
PS0080 Hartie flipchart Legamaster 100x65cm 80gmp velina 20coli/top buc 20.53 16 NF1174 Hartie Office Express A4 80gmp 500coli/top buc 10 20 AY000800 Notite adezive A-Series 75x75mm 100 file galben buc 0.63 15 AY01088 Marker permanent A-series corp plastic vf 2-5mm negru buc 1 10
- Număr anunț
- DA27085987
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,93 RON
- Valoare atribuită
- 547,93 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.