Atribuită Cumpărare directă

a+ Complex, cu actiune bactericida, fungicida si virucida, este o solutie gata de utilizat special conceputa pentru dezinfectarea suprafetelor lavabile, din domeniul medical, industrial, agroalimentar, insitutii publice, institutii de invatamant, centre sportive, supermarketuri etc. a+ Complex detine Aviz biocid Nr. 161/12.05.2020 (eliberat de Ministerul Sanatatii - Comisia Nationala pentru Produse Biocide). Solutia contine hipoclorit de sodiu 3%, izopropanol 0,5% si lauril sulfat de sodiu 1%. Hipocloritul de sodiu este unul dintre cei mai vechi dintre compusii cu continut de clor activ utilizati in domeniul dezinfectiei chimice. In conformitate cu standardele: • EN ISO 1276 si EN 13727+ A2 activitate bactericida • EN 1650 activitate fungicida • EN 14476 +A2 activitate virucida Avantajele produsului: • timp de contact scurt • curata si dezinfecteaza intr-un singur pas, reducand timpul alocat igienizarii • curata fara a lasa urme pe suprafete Instructiuni de utilizare: • indepartati orice strat de murdarie groasa • distribuiti uniform pe suprafete si lasati sa actioneze 5 minute • dupa timpul de actiune, clatiti suprafetele PRODUS IN ROMANIA Pretul este pentru un recipient de 1000 ml Ambalare: Recipient cu pulverizator 1000ml

Număr anunț
DA27078054
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Furnizor / câștigător
TIF TOUR AND GUIDE SRL (CUI 35266863)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
519 RON
Valoare atribuită
519 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

519 RON

din 519 RON estimat