Atribuită
Cumpărare directă
Puternic si eficient energetic: aspiratorul multifunctional elegant WD 4 din clasa de mijloc cu recipient din plastic de 20 de litri, rezistent la impact, si tehnologie noua brevetata de extragere a filtrului.Dotari:furtun de aspirare, 2.2 m, 35 mm, maner demontabil, tevi de aspirare, 2 Pieces, 0.5 m, 35 mm, clips with 2 rubber and 2 brush inserts, filtru de tip evantai, cartus filtrant detasabil, duza pentru rosturi, sac filtru din pasla, 1 Pieces, pozitie de parcare, pastrare accesorii pe aparat, sertare de depozitare piese mici, bara de protectie, comutator rotativ Pornit/Oprit. Date tehnice Puterea motorului Consumul de energie (W)1000 Container capacity (l)20 Container material Plastic Tipul de curent (V / Hz)220–240 / 50–60 Coarse dirt accessory ID Standard accessory ID (mm)35 Durata de funcționare a bateriei 40 V, 2,6 Ah Durata de funcționare a bateriei 40 V, 5,2 Ah Timp de încărcare cu încărcătorul standard Greutatea fără accesorii (kg)7.101 Greutatea cu accesorii Greutate cu ambalaj (kg)10.001 Dimensiuni (L x l x H) (mm)384 x 365 x 526 * Măsurat la tuburile de aspirație conform standard IEC 60312 Accesorii standard Duză pentru podea umeda și uscată, Clips with 2 rubber and 2 brush inserts Comutator rotativ Pornit/Oprit Flat pleated filter, in removable filter box Crevice nozzle Poziție de parcare Bară de protecție Sac filtru din pâslă, 1 Stück Păstrare accesoriilor pe aparat Sac de filtru WD 4/5/6 Karcher Saci din hartie Karcher WD3
- Număr anunț
- DA27102715
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611,77 RON
- Valoare atribuită
- 611,77 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.