Atribuită Cumpărare directă

ULEI H46 20L BUC 2 114.285 228.57 ULEI VALVOLINE 10L BUC 2 81.09 162.18 FURTUN GRESOR M 2 3.36 6.72 SILICON PARBRIZ BUC 2 26.47 52.94 PATENT BUC 1 13.45 13.45 ULEI H46 20L BUC 1 122.69 122.69 FILTRU COMBUSTIBILWK842/2 BUC 2 25.63 51.26 PISTOL YT-2370 BUC 1 29.41 29.41 LAMPA BUC 1 27.73 27.73 STICAL OGLINDA BUC 2 21.01 42.02 ACUMULATOR 120 AH MACHT BUC 1 399.16 399.16 ANVELOPA DEBICA 185/65/15 BUC 2 178.99 357.98 FILTRU ULEI 586023 BUC 1 11.76 11.76

Număr anunț
DA27108034
Autoritate contractantă
COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
Furnizor / câștigător
TOTAL PLUS SRL (CUI 15778826)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505,87 RON
Valoare atribuită
1.505,87 RON
Data publicării
17.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.505,87 RON

din 1.505,87 RON estimat