Atribuită Cumpărare directă

EDUS.RO -Prestarea de servicii de asigurare acces,asistenta tehnica, configurare si mentenanta Module platforma informatica EDUS. 1.Modulul Organizational Administrativ organizeaza si gestioneaza documentele Beneficiarului, specifice Modulului

Număr anunț
DA27103652
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
Cod CPV
72267100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat