Atribuită
Cumpărare directă
(BKL3-050-012) PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 50 ML 10 BUC (BKL3-025-012) PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 25 ML 5 BUC (BKL3-100-012) PAHAR BERZELIUS FORMA JOASA 100 ML 5 BUC (BKT3-050-012) PAHAR BERZELIUS FORMA INALTA 50 ML 5 BUC (EFN3-100-012) PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 100 ML 10 BUC (EFN3-250-012) PAHAR ERLENMEYER GAT INGUST 250 ML 10 BUC (CDI3-200-006) VAS DE CRISTALIZARE CU CIOC 200 ML 5 BUC (015.01.050) CILINDRU GRADAT CLASA A 50 ML 10 BUC (015.01.250) CILINDRU GRADAT CLASA A 250 ML 5 BUC (MPIA-010-005) PIPETA GOLIRE TOTALA 10 ML CLASA A 10 BUC (MPIA-005-005) PIPETA GOLIRE TOTALA 5 ML CLASA A 10 BUC (MPIA-002-005) PIPETA GOLIRE TOTALA 2 ML CLASA A 10 BUC (EAS5-001-025) PARA CAUCIUC 10 ML 10 BUC (FUS3-075-012) PALNIE FILTRARE TIJA SCURTA Ø 75 MM 10 BUC (BFLG-101-010) BALON CU FUND ROTUND PREMIUM LINE 100 ML 29/32 1 BUC (CORK-120-001) SUPORT BALOANE TERMOREZISTENT 120 MM 1 BUC
- Număr anunț
- DA27089133
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.194,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.194,75 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.